ساخت-سوئیچ-توسان-

ساخت سوئیچ توسان در ایزدشهر

یکی از خودروهای محبوب و شاسی بلند کمپانی هیوندا در ایران، خودرو توسان نام دارد. این خودرو دارای سوییچ و ریموتی بوده که وظیفه روشن کردن و همچنین امنیت خودرو را بر عهده دارند. در صورتی که این سوییچ گم شده یا مشکلی براش به وجود آید، خودرو بلا استفاده خواهد شد؛ پس وجود یک سوییچ یدک می تواند گزینه مناسبی باشد. از این رو در این مطلب ما قصد داریم به بررسی اطلاعاتی مبنی بر ساخت سوییچ توسان بپردازیم. همراه ما باشید.

ساخت سوییچ با اتوکلید
ساخت_سوئیچ_برند_توسان-
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

اتو کلید با سال ها سابقه درخشان و بهره‌گیری از تخصص حرفه ای چندین ساله خدمات خود را گارانتی می دهد.

قیمت-های-منصفانه

قیمت منصفانه

تمامی خدمات اتوکلید با هزینه منصفانه و مناسب به مشترین عرضه می شود.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

اگر شما قصد دارید کلید و ریموت مورد نظرتان را در زمان کمی به دستتان برسد کافی است با مجموعه اتوکلید در ارتباط باشید.

خدمات سوئیچ و ریموت توسان در ایزدشهر توسط اتوکلید

نکاتی-دیگر-درباره-کددهی-ریموت-و-سوئیچ-توسان

ساخت سوییچ توسان توسط اتوکلید در ایزدشهر به صورت تخصصی انجام می شود. از آنجایی که ساخت یدک توسان نیاز به تجربه و اطلاعات کافی دارد، هر سازنده ای نمی تواند آن را ارائه دهد. از این رو، مجموعه اتوکلید با بهره‌گیری از بهترین متخصصان، توانسته به ساخت کلید توسان و همچنین ریموت آن به همراه کد دهی بپردازد. از جمله خدماتی که برای سوئیچ این مدل خودرو هیوندا انجام می شود، عبارت اند از:

  • برای این که امنیت خودروی خود را بالا ببرید، نیاز به یک سوئیچ سالم دارید. مجموعه اتوکلید دارای نیروی با تجربه و متخصصی است که از لوازم و تجهیزات به روز برای ساخت ریموت توسان استفاده می کند.
  • شما در سریع ترین زمان و می توانید با استفاده از نیروهای مجرب این مجموعه، سوییچ توسان یدک خود را تحویل بگیرید و از امنیت خودروی خود اطمینان کامل را حاصل کنید.

ساخت سوئیچ و ریموت توسان در ایزدشهر

همان طور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره کردیم، ساخت سوئیچ و ریموت توسان یکی از انواع اقداماتی است که نیاز به تخصص و تجربه کافی می باشد. زمانی که ما برای ساخت کلید یدک توسان به مجموعه مراجعه می کنیم، باید این موضوع را مد نظر خود قرار دهیم که قرار است عملیاتی برای ما انجام شود که نیاز به دقت و همچنین زمان مناسب است.

معمولا ساخت سوئیچ زمان زیادی را در بر نمی گیرد، اما ساخت ریموت می تواند کمی طولانی مدت شود. علت این موضوع نیز وجود انواع کدها و همچنین برنامه های هوشمندی است که باید روی ریموت پیاده سازی شود. در صورتی که مجموعه ای مناسب را برای ساخت سوییچ توسان خود مانند اتوکلید ایزدشهر انتخاب کنید، ساخت این دو قطعه در سریع ترین زمان ممکن با دقتی بالا صورت می گیرد.

نحوه برداشتن کد سوئیچ توسان

کددهی سوئیچ ، بر اساس مدل سوئیچ شما ارائه شده و توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود. سوئیچ این خودرو به عنوان یک سوئیچ کد دار شناخته می شود. از سویی دیگر، ریموت توسان در مدل های کلیدی نیز دارای دو دکمه مجزا از سوئیچ هستند.

فرآید ساخت سوئیچ و همچنین ریموت توسان، ابتدا با تراشه تیغه به همراه CNC انجام می شود. پس از آن، کددهی صورت گرفته و ریموت یدک توسان ساخته می شود. ساخت سوئیچ یدک توسان و ساخت ریموت یدک هیوندا توسان فرآیندی پیچیده دارد، اما افراد متخصصی که در این زمینه فعالیت می کنند، می توانند به راحتی این کار را انجام دهند. از آنجایی که ریموت این خودرو متنوع است، مشتری می تواند با سلیقه خود ریموت یدک را انتخاب کرده و فرآیند کددهی آن توسط مجموعه اتوکلید در ایزدشهر انجام می شود.

ساخت-سوئیچ-و-ریموت-توسان-

عیب یابی و تعمیر ریموت توسان در ایزدشهر

گاهی اوقات سوییچ توسان و ریموت آن دارای مشکل است و ما نیازی به کپی کلید هیوندا توسان یا ریموت آن نداریم، بلکه نیاز به عیب یابی و تعمیر ریموت توسان داریم. در این بخش به روش های عیب یابی و تعمیر ریموت توسان می پردازیم.

ریموت کنترل عمل نمی کند

ممکن است هنگام سوار یا پیاده شدن از خودرو متوجه شوید که ریموت کنترل کار نمی کند. ممکن است ضعف باتری، دریافت نکردن امواج ارتباطی توسط خودرو، مشکل در برنامه ریزی و همچنین سیم کشی آن باعث به وجود آمدن این مشکل شود.

قطع نشدن صدای دزدگیر

اتفاقی ناخوشایند در حوزه عیب یابی و تعمیر ریموت توسان این است که صدای دزدگیر قطع نشود. گاهی اوقات حساسیت بالای سنسور باعث ایجاد این مشکل شده و گاهی دیگر نیز عوامل بیرونی باعث به جود آمدن این مشکل می شود.

خیس شدن ریموت

اگر به طور ناگهانی ریموت کنترل شما خیس شد، ابتدا نسبت به خشک کردن آن اقدام کنید و اگر عملکرد آن دچار اختلال شده بود، آن را نزد متخصصین مجموعه اتوکلید ارائه دهید تا تعمیرات لازم بر روی آن صورت پذیرد.

اهمیت ساخت سوئیچ و ریموت یدک توسان

ساخت سوئیچ و ریموت یدک توسان در زمانی که شما سوئیچ و ریموت اصلی را گم کرده باشید، بسیار حائز اهمیت است. کپی سوئیچ توسان و همچنین کپی ریموت توسان باعث می شود تا شما زمانی که به سوییچ این خودرو دسترسی نداشتید، بتوانید به راحتی از خودرو استفاده کنید.

در حال حاضر ساخت سوئیچ و ریموت یدک توسان با استفاده از جدیدترین ابزارها توسط مجموعه اتوکلید در ایزدشهر انجام می شود. شما می بایست تنها به این مجموعه مراجعه کرده و اطلاعات لازم در رابطه با ساخت این قطعه را به افراد متخصص در این مجموعه ارائه دهید.

پروگرام ریموت و سوئیچ توسان در ایزدشهر

از سال 2016 تا به امروز، خدمات ویژه ای برای سوئیچ هیوندا توسان ارائه می شود که یکی از آن پروگرام نام دارد. در صورتی که سوئیچ شما گم شده، می توانید به مراکز معتبری مانند اتوکلید مراجعه کرده و از آنها بخواهید تا کلید یدک توسان به همراه ارائه پروگرام ریموت را برای شما انجام دهند.

شما برای انجام این کار می بایست مدارک مشخص شده را به مجموعه ما در ایزدشهر ارائه دهید که در این مدارک ثابت می شود شما مالک خودرو هستید. پس از انجام آن، درب خودرو یا صندوق آن توسط متخصصین باز شده و سپس خودرو پروگرام و کددهی می شود.

کددهی ریموت و سوئیچ توسان در ایزدشهر

سوییچ توسان و همچنین ریموت آن در یک قطعه جمع آوری شده اند. به همین دلیل اگر نیاز به سوئیچ یدک هیوندا توسان داشته باشید، می بایست کددهی ریموت توسان آن را نیز انجام دهید.

این کار بسیار حائز اهمیت است، زیرا اگر سوییچ کد خودروی شما را نداشته باشد، نمی تواند با مدار یکی شود و در نتیجه ریموت به هیچ عنوان فعال نمی شود.

هزینه ساخت سوئیچ توسان به همراه ریموت آن در کنار کددهی بسیار مناسب است. به همین خاطر است که همواره به دارندگان خودرو توسان پیشنهاد می شود که حتما نسبت به ساخت یک سوئیچ یدک و همچنین کددهی ریموت آن اقدام کنند.

سوئیچ-توسان

پاک کردن ریموت گمشده توسان در ایزدشهر

یکی دیگر از خدماتی که توسط مجموعه اتوکلید در ایزدشهر ارائه می شود، پاک کردن ریموت گمشده توسان است. زمانی که بعضا سوئیچ سرقت شده یا کم شده است، نیاز است که پاک کردم ریموت انجام شود. برای انجام این کار می توانید از خدمات مجموعه اتوکلید کمک بگیرید و این کار را به دست افراد متخصص در این مجموعه بسپارید.

شما برای انجام این کار می بایست مدارک مشخص شده را به مجموعه ارائه دهید که در این مدارک ثابت می شود شما مالک خودرو هستید. پس از انجام آن، درب خودرو یا صندوق آن توسط متخصصین باز شده و سپس خودرو پروگرام و کددهی می شود.

سوالات متداول در خصوص ساخت سوئیچ توسان در ایزدشهر

چه زمانی نیاز به پاک کردن ریموت است؟

زمانی که سوئیچ گم شده یا به سرقت رسیده باشد.

از چه زمانی خدمات پروگرام بر روی سوئیچ توسان ارائه شده است؟

از سال 2016 تا 2021 ین خدمات بر روی سوئیچ توسان ارائه شده.

5/5 - (1 امتیاز)